Jak dzielimy wizytówki?

2    Wizytówki  admin
Jak dzielimy wizytówki?
01 Sie
11:26

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że wizytówki są bardzo ważnymi elementami reklamowymi każdej firmy. Większości z nas taka wizytówka kojarzy się z kawałkiem papieru o wymiarach 90 × 50 milimetrów. Niemniej jednak nie oznacza to tego, że pośród wizytówek nie rozróżniamy ich poszczególnych rodzajów. Wprawdzie w tym wpisie nie zajmiemy się wizytówkami niestandardowymi, ale pragniemy przypomnieć, że realizując projekt wizytówki, warto jest postawić na nieszablonowe rozwiązania. Na pewno taka wizytówka wpadnie w oko każdemu użytkownikowi. Przejdźmy jednak do meritum naszego artykułu, a więc podziału wizytówek.

Wizytówki puchnące

Wizytówki takie nazywane są także wizytówkami 3D. Jest to rozwiązanie bardzo ekskluzywne i eleganckie. Dzięki specjalnej obróbce druk na wizytówkach staje się wypukły, dzięki czemu wizytówka taka łatwiej zapada w pamięci klienta.

Wizytówki kaszerowane

Cechą charakterystyczną tego rodzaju wizytówek, jest to, iż są one sklejane z kilku arkuszy. Może to być sklejenie dwóch arkuszy takiego samego papieru, choć nie koniecznie, bo równie dobrze możemy skleić papier od siebie się różniący. Dzięki temu wizytówki kaszerowane są bardziej sztywne.

Wizytówki z pismem Braille’a

Decydując się na wizytówki mamy świadomość tego, że zdecydowana większość z nich trafi do ludzi widomych, a więc skupiamy uwagę na wyglądzie takiego produktu. Co jednak z tymi, którzy nie mogą zobaczyć naszej barwnej wizytówki? Na pewno warto jest się w takiej sytuacji zainteresować wizytówkami z pismem Braille’a.

Jak w związku z tym widzimy, rodzajów wizytówek jest naprawdę wiele. Tym bardziej że wymieniliśmy tu tylko niektóre z nich. Pierwsze dwie z trzech wymienionych są tymi, na które przedsiębiorcy decydują się bardzo często. Wizytówki z pismem Braille’a wymieniliśmy dlatego, aby pokazać Państwu, jak różnorodne mogą być takie produkty.

« »
2 Comments

  Zbyszek

  11 września 2015 at 11:26

  Dla mnie najbardziej podobają się zwykłe wizytówki płaskie.

  Patrycja

  23 września 2015 at 11:26

  Wielu przedsiębiorców boi się w aspekcie wizytówek zaryzykować i nie stawiają na oryginalne formy. Według mnie popełniają tym samym błąd.

Dodaj komentarz